ZAVŘÍT
Pozvěte hudbu
do Vašich
duší
Mrkněte na videopozvánku...

Galerie

Komorní festival Podkrkonošské hudební léto proběhl od 2. července do 27. srpna 2023 již po sedmé. Nabídl posluchačům celkem 6 různorodých koncertů v Nové a Staré Pace a na hradě Pecka. Děkujeme za důvěru a plné sály posluchačů! 

Číst více...

Po 6. ročníku festivalu Podkrkonošké hudební léto cítíme, že se stáváme součástí krajiny Podkrkonoší. Provedli jsem vás létem celkem 6 neobyčejnými koncerty, na několika výjimečných místech a vy, úžasní posluchači, jste tam byli s námi. Děkujeme! 

Číst více...

Je za námi poslední koncert 5. ročníku (3.7. - 8.8. 2021) festivalu a my vám, obyvatelům Nové Paky, chceme moc poděkovat za vaši účast na rozmanitých představeních, které jsme pro vás společně s mladými, talentovanými a známými umělci připravili.

Číst více...

4. ročník festivalu Podkrkonošské hudební léto proběhl navzdory pandemii nad naše očekávání.

Číst více...

Ano, s příchodem podzimu se může vloudit do duše smutek nebo i nostalgie. Ale 3. ročník festivalu klasické hudby Podkrkonošského hudebního léto byl tak bohatý, obsažný, nápaditý a veselý, že rozhodně nezklamal žádného posluchače v lůně nádherné podkrkonošské přírody.

Číst více...

Šestiletá zkušenost z koncertování v novopackém kraji – Podkrkonoší vchází do nové etapy. Festival klasické hudby v novém pojetí se nese v duchu léta a mládí.

Číst více...

„...Čtyři struny a dvě ruce... to je vlastně celý svět. Zkuste zavřít oči a jen poslouchat čisté souzvuky Bachových sonát.“

Číst více...
Dostávejte aktuality v e-mailu
Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách z dění festivalu.
Podkrkonošské hudební léto
+420 737 554 879
krasna.hudba.phl@gmail.com
Krásná hudba, z.s., Oplany 63, 281 63
IČO: 05411947, Banka: 3057149002/5500 (Raiffeisenbank Bank)
Všechna práva vyhrazena © Podkrkonošské hudební léto