ZAVŘÍT
Pozvěte hudbu
do Vašich
duší
Mrkněte na videopozvánku...

Mistrovské kurzy

 

 

Moc rádi bychom vám nabídli jednodenní mistrovské kurzy při festivalu Podkrkonošské hudební léto, který založila houslistka Ludmila Pavlová v roce 2016. Před pandemií bylo zvykem pořádat tyto kurzy každý rok v Nové Pace a nyní bychom konečně rádi znovu na tuto tradici navázali.


Tento rok se otevírají kurzy v oboru housle / klavír / klasický zpěv

 

Jednodenní kurzy jsou určeny dospělým i dětem, kteří budou mít možnost zdokonalit své technické a interpretační znalosti pod vedením odborníků: Alena Grešlová, klavíristka a pedagožka vyučující na Hudební Akademii Múzických Umění v Praze; Ludmila Pavlová, houslistka a doktorandka stejné univerzity; Kristýna Háblová, učitelka klasického zpěvu na ZUŠ Štefánikova v Praze, absolventka Hochschule der Künste Bern, Švýcarsko.

 

Kurzy se konají dopoledne 2. července, od 18:00 h na ně navazuje Zahajovací koncert festivalu, kde vystoupí L. Pavlová a A. Grešlová s programem, se kterým vystoupily na festivalu Pražské jaro. Žáci tedy budou mít možnost sledovat své pedagogy při večerním vystoupení. 

 

Cena jednodenního kurzu je symbolických 300 Kč. Každý žák bude mít vstup zdarma na koncert v Hotelu Centrál, a to i se svou rodinou v počtu max. 4 osob. Kapacita kurzů je omezená! Přihlášky je možné zasílat do středy 29. června nebo dokud pořadatel neurčí jinak (například kvůli vysokému počtu účastníků). 

 

prihlasit-se

 

masterclass 9 masterclass 8

 

Dostávejte aktuality v e-mailu
Zaregistrujte se k našemu newsletteru a získávejte pravidelný přehled o novinkách z dění festivalu.
Podkrkonošské hudební léto
+420 737 554 879
krasna.hudba.phl@gmail.com
Krásná hudba, z.s., Brdičkova 1914, 155 00, Praha 5
IČO: 05411947, Banka: 3057149002/5500 (Raiffeisenbank Bank)
Všechna práva vyhrazena ©2021 Podkrkonošské hudební léto